Вчера се проведе коледно тържество в читалището на Красна поляна. От трупа „Гами” изразяваме сърдечна благодарност на Албена Вълчанова, ръководител на вокална група „Вълшебни гласове” и организатор на събитието, за възможността нашите деца да се изявят за първи път на сцена!
Трупата ни стартира и започна репетиции в началото на ноември и е голяма радост за нас, че изпращаме 2025 г. с вече едно участие зад гърба им.
Имаше притеснения, но всичко премина чудесно, а публиката бурно ни аплодира и дори се качи на сцената да танцува с нас!
Аз играх дядо Коледа и едно детенце от първия ред заяви: „Ти не си истинският дядо Коледа”. Така е, но само след дни, скъпи деца, истинският ще мине през Вашите домове, за да Ви зарадва с подаръци!
Весели празници!
П.П.: Да не забравите да се погрижите за добрия старец с чаша прясно мляко и бисквитки.
*Част от изпълненията на тържеството може да видите на:
